Майстерня улюблених іграшок

17.08.11

Іграшки на ліжко, каляску, автокрісло

Деревяні іграшки виготовляю майже 4 роки(хто б міг подумати :), але все ніяк не міг зробити іграшку в каляску. Пропозиції було купа. Не міг, бо не уявляв, як вона мала би виглядати, не бачив приколу такої розтяжки в каляску, бо 
ж вона не брязкає, як її пластмасові аналоги. Втім, мушу визнати, я помилявся. А, може, просто не був готовий її зробити. Що не кажіть, а досвід, то сила. :)  

І от як тільки випала нагода за один вечір зробив її. Результат мене більше ніж порадував. Виявилося, що розтяжка (довжина резинки 40 см + розтягується стільки ж) приємно звучить, коли "метелики сідають на квіточки" тобто вдаряються одне до іншого. Ну і що не відбереш в такої іграшки, так це її натуральність. Виготовлена з дуба, вільхи і такої деревини як кримський ялівець. Надзвичайно, приємно лапати метеликів і щупати квіточки :)    

Тепер думаю, може зробити таку ж деревяну штучку, але з різними файнюніми рибками, немов би вони плавають? Можна, щоб вони плавали самі, 5 штук, а можна зімітувати водорості! :) 

ЦІНА: 250 грн  

4 коментарі:

 1. классная игрушка! Все-таки дерево это оч приятный материал. :)

  ВідповістиВидалити
 2. А ще теплий та енергетичний і екологічний :)

  ВідповістиВидалити
 3. дуже симпатичні метелики і квіточки. я б сама такими бавилася :)

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую, тьотя Оля. :) Але в тебе є краща забавка - українська качалка :) Якщо часто нею будеш бавитися - чоловік буде щасливий :)

  ВідповістиВидалити