Майстерня улюблених іграшок

Для найменших
Сортери 


Ціна: 250 грн
Розмір: основа 10 на 10 см, висота 14 см 
Ціна: 320 грн
Довжина 25 см висота 8 см

 Шнуровки

Розвивають дрібну моторику рук, просторову орієнтацію, дають можливість швидко засвоїти малюками такі поняття, як: "низ", "верх"... а отдже сприяють розвитку мовлення, розвивають творчі навики. А також вчать сконцентровуватися, бути уважними, терплячими та наполегливими. А що найголовніше, вони змушують дітей мислити, досить часто - нестандартно. 
                                                             
             

                                                            Шнуровка "Квіточка"
                                                                       
Ціна: 200 грн
           140 грн

                                   Шнуровка "Паровоз"
                                                                       
Ціна: 220 грн
         180 грн
Довжина 16 см
20 коментарів:

 1. Какие прелестные игрушки.... Супер просто!

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую! Дуже приємно! У дуже багатьох моїх маленьких замовників, вони стають улюбленими. Вони навіть засинають з цими, на перший погляд, примітивними іграшками :)

  ВідповістиВидалити
 3. мне самой захотелось поиграть этими пирамидками :) просто волшебные вещи!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Трошки запізно, ви вже доросла дівчинка :)

  ВідповістиВидалити
 5. Дмитрий, спасибо за прекрасные игрушки! пирамидкой и пазлами, думаю, пока я поиграюсь. А малой очень нравится зубопрорезователь). спасибище!!!)

  Игрушки выполнены очень качественно, упаковка неожиданная такая! Я довольна очень и очень Вашей работой, и вообще общением с Вами!!!

  ВідповістиВидалити
 6. Немає за що! Звертайтеся! У мене ще багато всього цікавого :)

  ВідповістиВидалити
 7. Дууже гарні!

  А розкажіть будь-ласка як ви їх робите - чим вирізаєте, як обробляєте (защищаете-поліруєте-покриваєте). Дуже хочеться самому таке чудо для дитинки спробувати зробити.

  ВідповістиВидалити
 8. Сергію, спочатку вирізав звичайним електролобзиком! Зараз ріжу лобзиковим станком. У деяких видах іграшок користоюся й фрезером, але оскільки іграшки малі, то до фрезера зробив фрезерний стіл. Так легше працювати. Щодо зачищання, то маю стрічкову шліфувальну машину, але шліфую нею переважно плоскі поверхні. Решта - вручну. Ну і є ще кілька професійних таємниць! :)

  ВідповістиВидалити
 9. Дякую за відповідь.

  А який лобзиковий станок порадите?

  ВідповістиВидалити
 10. Сергію, я собі ще кілька років тому взяв proxxon dsh! Але це я ним практично кожного дня ріжу. І ріжу багато. Але він трохи коштує і не кожна людина може його собі дозволити. Крім того, зараз він, здається, вже не виготовляється. А вам якщо брати, то можна звичайного китайця! У Львові на ринку Торпедо такого продають щось за 550 грн. З першого погляду, як за такі гроші, то лобзиковий станок не поганий. Принаймні ним буде набагато зручніше різати іграшки, ніж звичайним електролобзиком. Але якщо ви збирається вирізати 2-5-10 іграшок для дитини, то може й не вартує витрачати гроші на лобзиковий станок, а придбати звичайний електролобзик. Тому що в господарці він знадобитися мільйон разів. Ну це якщо руки з правильного місця ростуть:)
  Іграшки ним вирізати упринципі можливо. Я своїм фіолентом цілий рік вирізав іграшки, щоправда брав пилочки для фігурного вирізання! Тому зважте добре, що вам треба насправді! В Епіцентрі є ще лобзиковий станок Jet JSS-16. Коштує орієнтовно 1400 грн. Трохи кращий, але люди кажуть, що потрібно трошки удосконалювати кріплення для пилочок.

  ВідповістиВидалити
 11. Гризявка Джобса вызвала улыбку. Захотелось себе такое)

  ВідповістиВидалити
 12. Тетяно, якщо у вас ще не вилізли зуби мудрості, то пропозиція і для вас актуальна :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дмитрий, эти зубы вылезли уже даже у дочери....не такая уж я молодая). А вот у младшего нет ещё ни одного зуба). Примите, пожалуйста, заказ на яблочко-погремушку!

   Видалити
  2. :)) Ок! Як зроблю, то напишу вам.

   Видалити
  3. Тетянко, ваше замовлення готове! Напишить мені на мейл листа, я вам підкажу, як отримати :)

   Видалити
 13. Добрий день, дуже рада, що знайшла ваш блог!! Купувала у вас зубопрорізувач Кит 5 років тому і вже третя дитинка його гризе! Хочу ще замовити, напишу вам на пошту )

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. :) Привіт! От і ви переконалися, що мої іграшки можуть бути родинними і переходити із покоління в покоління. :) Пишіть, я завжди готовий зробити щось цікавеньке. :)

   Видалити
 14. Добрий день. Підкажіь будь ласка який інструмент потрібен і як зробити кільця "нерозлучники".

  ВідповістиВидалити