Майстерня улюблених іграшок

16.09.12

"Цвяхи" в голову

Іграшки на ялинку і просто на подарунок :)
Переглядаючи улюблені блоги і форуми помітив цікаву річ - народ уже почав готуватися до нового 2013 року Змії. Мабуть, для того щоб він не настав зненацька, як сніг наших комунальників :) 

Особисто я нічого не планував робити, окрім іграшки на ялинку у вигляді симпатичної зміючки, яку можна дарувати й просто так, але... 

Одно вечора, коли тато (тобто я) прийшов втомлений з роботи і вирішив активно відпочити на канапі з... пультом від телевізора (як Гена Букін у дибільненькому серіалі :), щось мене змусило дременути у майстерню.


Заради справедливості, мушу відзначити, що причина цьому була не гора посуду, яку треба було перемити, ні підлога, яку треба було попилососити, ні навіть присутність тещі, бо її у нас вдома таки не було :) Насправді, тещу я свою люблю, але зараз не про це...
Палочки для волосся. Довжина 16-17 см. Африканська секвойа

Це було те відчуття, від якого підвищується адреналін в крові... Ти біжиш у майстерню і кількома штрихами олівця на деревині відтворюєш картинку, яку у буквальному значенні бачиш в... своїй голові. Складається враження, що мозок відключається, а твоїми руками керує хтось інший, як актор маріонеткою. 

Схамовуєшся лише тоді, коли виріб уже готовий. Саме тоді наступає мегабомбезне відчуття колосального задоволення, яке я називаю "моральним оргазмом", під враженням якого інколи довго не можеш заснути... :) 

Так народилося багато моїх іграшок в тому числі й два "цвяшки" для волося у вигляді зміючок. Так я назвав ці деревяні палочки для волосся. Палочки-змії спеціально до року Змії, бо ж символ 2013 року - Змія :)  

Цікаво, чи всі майстри щось подібне відчувають, переживають під час творення своїх шедевриків?

Ціна: 50 грн
Ялинкові змії: 35 грн