Майстерня улюблених іграшок

04.08.11

Функціональні кухонні декори

Все почалося з качалки.
 

У моєї бабусі була справжня українська качалка, дубова, роблена вручну, ще коли вона була молодою. І ось вона зламалася. Качалка в смислі.:)))) Ми купили звичайну точену на станку, з ручками. Але вона в нас не прижилися, - бабця і мама не люблять нею користуватися, бо під час розкачування тіста краями вона робить рівчики. Тому бабуся попросила зробити її справжню дубову, щоб знову на 50 років вистачило :)


Я захопився цією ідеєю, тим паче, що 5 серпня у неї День народження - 79 років. Зробив одну і сподобалося, тож вирішив ще три зробити. Саме на стільки качало було матеріалу. Тепер думаю, добре що у мене не було півкуба деревини, бо ще й досі б їх стругав :)))))) Одну подарую бабусі, а одну подарував дружині. Третю наразі ще не знаю де діти. :)
 

Подарував і подумав, що зле її так десь ховати, треба полицю зробити. Ось і вийшла така поличка, на яку дуже вдало підійшла кухонна дошка, яку я для неї зробив взимку. А щоб взагалі було бомбезно розмістив три лопатки з бзини, які зробив 3,5 роки тому.  До речі, саме з цих лопаток я захопився деревяшками. :)
Полиця знаходиться з правого боку від газової плити. Дуже зручно. І декор прикольний.

Хочете таке теж мати? Пишіть мені листа - домовимося :)  


6 коментарів:

 1. Комплект вийшов чудевий :). Все почалося з гарної качалки, а закінчилося чудовим набором :)

  ВідповістиВидалити
 2. Ага, натхнення штука дивовижна. Коли воно є, то за пів дня можна наробити стільки дивовижних речей... що аж сам собі дивуєшся. :)

  ВідповістиВидалити
 3. красиво! разделочная доска потрясная!!!

  ВідповістиВидалити
 4. Дякую! Думаю, що це тільки початок. Невдовзі будуть і інші доски, але з іншим малюнком

  ВідповістиВидалити
 5. Я також, але ще треба матеріал купити :)

  ВідповістиВидалити