Майстерня улюблених іграшок

28.04.11

Іграшковий будиночок для Барбі

Всім привіт! Сьогодні я не з порожніми балачками, а із серйозною роботою - це ляльковий будиночок для ляльки Барбі. Робота не дуже була важка, проте довготривала, бо не було натхнення. Робив його лише тоді, коли воно було. В результаті починаючи від Нового року (2011 :) ) і до середини квітня будиночок збудував. Хоча, якби замовнику було треба терміново зробив би за два тижні. :) 

Дуже сподобалося працювати над шафкою, бо спочатку не увляв яка вона має бути, але коли взявся, то за 2-3 години зробив. І що цікаво - виявив, що вона могла б бути дуже прикольною ключницею. Але це, звісно, якщо кіндер віддасть її мамі. А це малоймовірно, бо моя дитина вже попросила, щоб я для неї таку зробив. 

Сподобалося робити і дитяче крісло. Хоч трохи довго його робити, проте мені воно надзвичайно подобається. Мабуть, зроблю цілу серію таких крісел. :) 
Ну ось власне і все. 


4 коментарі:

 1. добротный домик. Только я думаю Барби кукла то гламурная, вот и в домике должно быть больше блеска, и ткани -не ситец, а шелк и т.д.

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую! Це я врахую ваші зауваження при виготовленні наступних будиночків. Також думаю, що для таких будиночків потрібно роздруковувати на кольоровому принтері спеціальні шпалери для лялькових помешкань.

  ВідповістиВидалити
 3. А я думаю, що лялькою бавляться наші діти, які мають розуміти, що таке затишок і смак, і що блиск і гламур - не завжди добре. Дитина моделює свою поведінку через гру, тому чи варто занадто гламурити дитину?

  ВідповістиВидалити
 4. Тре питати спеціалістів. Може якийсь психолог підкаже? Мені свого часу підказали психологи робити очі у всіх тваринках, бо тоді діти їх сприймають, як живих. :)

  ВідповістиВидалити