Майстерня улюблених іграшок

13.01.13

Розвиваючий поїзд

А я зробив розвиваючий поїзд - супер іграшку для малих бешкетників. Паравоз і три вагони всерйоз і надовго завоюють прихильність хлопців, адже варіантів бавлення іграшкою може бути  безліч. Цьому посприяє спеціальний вантаж потяга.

Ціна: 

На першому вагоні розміщено дві пірамідки, які складаються з подвійних фігур: 2-х квадратів, шестикутників, кругів і трикутників. У другому вагоні 12 палочок, а на третьому - гарнесенький дерев'яний автомобільчик кабріолет. 

Я розмістив вагони, як справжній залізничник, тобто найтяжчі в голові поїзда, а найлегші - у хвості. Проте всі вагони можна міняти на свій розсуд. Дитячий дерев'яний чудопоїзд має загальну довжину 82 см, але при потребі його можна укомлектувати іншими вагонами. Для виготовлення поїзда використровував деревину сосни, вільхи, дуба і ясеня, а на кінці шнурівочки шматочок деревини яблуні.

І що важливо, цей поїзд, на відміну від інших пластмасових дитячих залізниць, в руках не розлетиться на шматки. Навіть найкращим бешкетникам доведеться неабияк попотіти, щоб його зламати :)))  

3 коментарі:

  1. какой клевый!!!!!!!!!!!! как мне нравятся ваши работы!

    ВідповістиВидалити
  2. А Дмитрикові вони як подобаються! Він хоч і сам їх виготовляє, але і випробування проводить залюбки! Ну, справжня велика дитина :)))

    ВідповістиВидалити
  3. А воно може й дійсно ненабавився в дитинстві! :)) Короче, що з літ, то з розуму :)))))))

    ВідповістиВидалити