Майстерня улюблених іграшок

Модні фігурки

На потіху малечі створюю ось таких тварин і... тварючок. Бавитися ними можна від 5 місяців до 70 років! Можна не хвилюватися - іграшки доживуть до цього віку і навіть переживуть. Їх ще внукам можна у спадок передати :)

З такими іграшками можна придумати безліч історій та рольових ігр. Надзвичайно важливо, що всі іграшки екологічно чисті, адже виготовлені з деревини карпатських лісів і проолінєні лляною олією. Вони є безпечними навіть для найменших діток, навіть якщо ті будуть брати іграшки до рота.

Дерев'яні грашки дуже добре розвивають асоціативне мислення. Дитина з цікавість знайомиться з навколишнім середовищем, у неї розвивається фантазія, вона дізнається хто живе "В дома", "В лісі", "В Африці", "На фермі"... Такі іграшки можна використовувати навіть, як зубопрорізувачі. Кожна екоіграшка індивідуальна і неповторна. Власне, тим і цінується хенд-мейд, тобто народна творчість, що кожна іграшка особлива.

Це лише частина робіт, але можу зробити будь-яких тварин у кількох видах.  Якщо Ви є прихильником якогось виду, або породи, а її тут немає, то цих тварин, птахів, риб, можна замовити в автора написавши листа з побажаннями!Слони декоративні
Ціна: 1600 грн


Композиція "третій зайвий" :) 
Ціна: 560 грн
Розмір: орієнтовно 9 на 9 см
Забавні котики

Ціна: 560 грн за одного
Довжина: 14 і 18 см Деревяні куцьки 
Ціни: дорослої - 350 грн, маленької - 120 грн
Баранчик

Ціна: 295 грн 

                                                                          Білочка 
Ціна: 295 грн
Лисичка
Ціна: 295 грнВальдорфський ангел 

Ціна: 380 грн Кози і козли :) 

Ціна: 300 грн 
Левчики 

Ціна: 150 грн 


2 коментарі: