Майстерня улюблених іграшок

12.10.16

Дерев'яний фотік

Ледь не забув, що я роблю іграшки, бо майже вся головна сторіночка забита предметами інтер'єру. Виправляю ситуацію!
Фотоапарат. Ця дерев'яна іграшка дуже популярна в США. А от чому, я не міг збагнути. Саме тому зробив такого для своєї донечки Василинки. 

У мене своє бачення хорошої іграшки, бо люблю щоб виріб був привабливим, вишуканим, а найголовніше цікавим для дітей. Не забуваю і про довговічність.
Роботи не так вже й багато, якщо уявляєш кінцевий продукт. А я не беруся за те, чого не уявляю, бо потім довго мучуся як то зробити. 
У процесі виготовлення вирішив добавити фотіку трохи реалістичності, щоб був максимально наближеним до справжнього. Вдалося це зробити завдяки кнопці пуску, яка нажимається. 
Не повірите, але тепер Василинка майже не розлучається з фотоапаратиком. Фотографує все що бачить. Навіть у хаті може натягти його і просто швендяти туди-сюди:) Хоча в чому прикол іграшки я все ж таки не зрозумів. 
Мабуть старий вже :)))
  


4 коментарі:

 1. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна замовити такий? і скільки коштує?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! Придбати можна. Є навіть вибір, для дівчинки і для хлопчика. Різниця у використаній деревині. Для хлопчачих фотіків використовую деревину дуба і ясеня і оливковий пасачок. Для дівчачих вільху і ясень і рожевий пасочок. Ціна, на сьогодні 400 грн.

   Видалити
 2. Дима, мне кажется это притягательная магия дерева. Я сама не могу себе объяснить почему, но я очень люблю все из древесины. Скорее природные материалы притягивают всех и деток в первую очередь.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Да, Сашо, напевне. Дерево справді має позитивну енергетику. Не дарма ж раніше іграшки з дерева були іграшками-оберегами :)

   Видалити