Майстерня улюблених іграшок

01.04.15

Балансир

Дуже багато людей мене питають, як зробити іграшку з дерева.


Атвічаю: це найпрсотіше, що може бути. У дітей надзвичайна фантазія і уява. Вони можуть досить довго бавитися навіть кількома шматочками деревини. Їх можна зробити із сухих гілок різної товщини, дощок, або ж шматків фанери. 

Для цього треба мінімум інструментів: пилку (електролобзик), наждачний папір (якщо є болгарка, то можна купити спеціальний шліфувальний круг). Бо ж єдина вимога - безпечність таких іграшок. В першу чергу вони мають буди добре зачищені, щоб дитина не завдала собі шкоди, наприклад, не загнала у палець скалку.
Ось ці фото, показують як це виглядає на практиці. Ви знаєте, що я роблю дитячі стільчики. У процесі їх виготовлення утворюються обрізки, які зазвичай можна було б викинути у смітник. Можна то можна, але у хорошого майстра (хто ж похвалить як не сам себе:) нічого не пропадає.

При виготовленні ніжок для стільчиків утворюються відходи у вигляді рибок і овали, а півкола - з перемички. Ці обрізки я зашліфував, пофарбував з обох боків і полакував. Так і вийшов чудовий конструктор-балансир. Ним, до речі, люблять бавитися не тільки дрібні діти, але й школярі. Це різні забави, але результат один - у хаті добру годину тиша, мир і спокій :)

P.S. Такий конструктор не складно зробити навіть на балконі при наявності мінімуму інструментів. Було б бажання... 

Немає коментарів:

Дописати коментар